Wyprawki dla pierszoklasistów GAZ SYSTEM

Szanowni Państwo,

Informujemy, że Operator Gazociągów Przesyłowych GAZ-SYSTEM S.A. przekazał dzieciom rozpoczynającym naukę w naszej szkole wyprawki, w skład których wchodzi plecak oraz piórnik z całym wyposażeniem.

Zgodnie z przyjętym Programem Społecznej Odpowiedzialności Biznesu GAZ-SYSTEM S.A. aktywnie angażuje się w dialog z otoczeniem oraz wspiera inicjatywy między innymi z zakresu edukacji.
Prowadzone przez spółkę inwestycje w zakresie rozbudowy systemu przesyłowego, służące dywersyfikacji  dostaw gazu ziemnego oraz bezpieczeństwu energetycznemu kraju, wzmacniają  poczucie odpowiedzialności GAZ-SYSTEM S.A. za mieszkańców regionów oraz  wykorzystywane zasoby naturalne. Spółka dokłada wszelkich starań, aby podejmowane działania były w pełni rozumiane i akceptowane, realizowane z poszanowaniem środowiska oraz stwarzały szansę na to, by dany region stał się znaczącym beneficjentem wdrażanych projektów.

Do 2014 roku GAZ-SYSTEM S.A. planuje wybudować w Polsce ok. 1000 km nowych gazociągów. Oprócz rozbudowy krajowego systemu przesyłowego spółka realizuje budowę nowego połączenia międzysystemowego Polska – Czechy. Rozbudowywane są także gazociągi przesyłowe na Dolnym Śląsku, które umożliwią odbiór zwiększonych ilości gazu ziemnego przez punkt w Lasowie na  granicy polsko-niemieckiej.

GAZ-SYSTEM S.A. jest także właścicielem spółki Polskie LNG S.A., która została powołana do budowy i eksploatacji terminalu skroplonego gazu ziemnego (LNG) w Świnoujściu.

Rozpoczynającym naukę życzymy wielu ciekawych i kreatywnych chwil spędzonych w szkole.

Strona internetowa sponsora wyprawek szkolnych dla  pierwszoklasistów

pozostałe zdjęcia znajdują się w zakładce fotogaleria

Pani Małgorzata Pawelec z pierwszoklasistami i ich nowymi plecakami ufundowanymi przez GAZ-SYSTEM

Dzisiaj stronę odwiedziło już 1 odwiedzający (2 wejścia) tutaj!